ONLİNE DANIŞMANLIK HAKKINDA BİLGİLER

 MYAKADEMİ'nin danışmanlık ve eğitim merkezi Türkiye-İzmir-Bayraklı'da bulunmaktadır. Danışmanlık hizmetleri bireyler ile yüz yüze  verilmektedir. Bunun haricinden Türkiye'de veya dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online Danışmanlık ile kullanmış olduğumuz son model teknoloji ile seanslara katılabilirsiniz. 

COVID-19 pandemi süreciyle birlikte oldukça popüler hale gelen Online Danışmanlık hizmeti ihtiyaçların karşılanmasında büyük bir kolaylık sağlamıştır. Özellikle yurtdışında gurbette yaşayan Türk vatandaşlarımızın Tükçe danışmanlık hizmeti almak için internet üzerinden bizimle iletişime geçebilirler. Skype ve Whatsapp gibi platformlar aracılığı ile online danışmanlık hizmetlerinden faydalanılabilir.

 

 

ONLİNE RANDEVU NASIL ALINIR?

Her şeye rağmen hayat devam ediyor. Ümitsizliğe kapılmak yerine, içinde bulunduğun durumdan KURTULMAK için ÇÖZÜM ARA. Bağımlılıklarınızdan kurtulmak hayatınıza yeni bir sayfa açmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin. 

Lütfen online randevu talebi, randevu programları ve süreç akışları hakkında bilgi almak için +90-546 112 35 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Arama dışında SMS, WhatsApp ya da Mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. 

HİÇBİR ŞEY İÇİN GEÇ KALMIŞ SAYILMAZSINIZ!...

Hastalıklarda erken teşhis hayat kurtardığı gibi, BAĞIMLILIKLARDA da ERKEN TEŞHİS teşhis sizi HAYATA BAĞLAR!