SEMİNER - KONFERANS

Bağımlılık bir beyin hastalığıdır ve bu hastalığın virüsü de bizzat insandır. Yani insandan insana bulaşan bir hastalık. Peki bu nasıl oluyor? Detayları öğrenmek için seminerde buluşalım!...

Bağımlılıkla mücadelede en büyük görev anne ve babalara düşmektedir. Çünkü çocuğun ilk doğal eğitmeni anne ve babadır. Eğitim okluda değil! evde değil! anne karnında başlar. Dolayısı ile anne ve babanın kendisini çok iyi yetiştirmesi gerekiyor ki, çocuğunu eğitebilsin. Bir pazarcıyı düşünelim. Boş tezgahını pazara kurmuş (açmış) patates patates diye bağırıyor. Tezgahta olmayan patatesi kime satacaksınız? Bu nedenle öncelikle beyin tezgahlarımızı bilgiyle doldurmalı ve sonra da çocuklarımıza aktarmalıyız.

Ülkemizde her gün uyuşturucudan ölen öksüz ve yetim kalan canlarımız var. Öncelikle bu toplumsal sorununun varlığını kabul etmek ve mücadele ve korunmak için bilinçlenmek gerekir. Bu sorunun varlığını kabullenmeden ve bilgilenmeden mücadele etmek, zifiri karanlıkta size gece görüş dürbünü ile bakan bir düşmanla kavga etmeye benzer. Yani kazanma şansınızın olmadığı bir mücadele olur. Uyuşturucu maddeler ve bağımlılık gelişimi hakkında bilgi sahibi olmadan kendimizi ve çocuklarımızı yeterince bu tehlikelere karşı koruyamayız.

Bilginin gücünü kullanan ebeveynler, çocuklarının bırakın bağımlı olmasını ilk anlarına uyuşturucuyu ilk denedikleri anlara bile tanıklık edebilirler. Deneme safhasında tespit edilen çocukların büyük bir çoğunluğu kurtarılır. Çünkü her hastalıkta olduğu gibi bağımlılıklarda da erken teşhis hayat kurtarır.

Bağımlılık Danışmanı ve Narkotik Uzmanı olarak ahkam kesmeden! yalnızca bilginin gücü herkesi güçlü yapsın diye yıllardır (25 yıl) uğraşıyorum. Talepler doğrultusunda farklı hedef kitlelerine yönelik farklı içerik ve anlatım tarzı ile stand-up konferanslar veriyorum.

Özellikle bireylere uyuşturucuları merak etmesini engelleyen ama bağımlılıkla mücadele edebilmesini sağlayan bir tarzla madde tanıtımı yapmaksızın bilinçlenmeleri adına TESTİ KIRILMADAN! anlatımlar yapıyorum.

Bağımlılık ile mücadelede genel bir seferberlik başlatalım. Bu insanlar bizim, bu ülke hepimizin. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın...

 

SEMİNER VE KONFERANS TALEPLERİ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR!...

 

SEMİNER-KONFERANS TALEBİ NASIL YAPILIR?

Bilgi ve tecrübelerimizden faydalanmak, bağımlılık konusunda bilinçlenmek adına seminer-konferans talebinde bulunmak için lütfen bizimle irtibata geçin. Seminer-Konferans-Panel vb. tüm etkinlikler haftanın 7 gününde yapılmaktadır. 

Lütfen randevu talebi, randevu programları ve süreç akışları hakkında bilgi almak için +90-546 112 35 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Arama dışında SMS, WhatsApp ya da Mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz.